Doğan Bey, okurlarımız için öncelikle sizi tanıyabilir miyiz?

1969 Kırşehir kaman doğumluyum. Küçük yaşlardan beri sporla ilgilenmekteyim. Aslında benim için spor aşığı diyebiliriz. Spor hayatımın her aşamasında bana eşlik eden en büyük dostum oldu. Bugün gurur duyduğum bir çok başarıyı elde etmem de ki sebep bana eşlik eden dostuma yani spor hayatına sıkıca sarılmamdır. Evli ve dört çocuk babasıyım.

Spor geçmişinizden bahseder misiniz ?

Spor ‘a karşı hep ilgim vardı. Hayatım boyunca sporla iç içe oldum. Askerliğim sırasında da Kara Kuvvetler gücü taekwondo branşında bulundum ve askerliğimi bu şekilde tamamladım. Askerliğin ardından, profesyonel olarak taekwondo ile 1983 senesinde Altın Adamlar spor okulun’da bu sporun duayeni , saygıdeğer hocam Turan Şakoğlu ile başlamış oldum. İlk yıl ilk şampiyonluğumu elde ederek ; 1984 senesinde İlk Yıldızlar Ankara Şampiyonu oldum. 1985 ‘te Türkiye 2.liği ve Almanya Uluslararası Özel Turnuvada 1. oldum. Kendim ve ülkem adına gurur duyduğum başarıları kazanmak nasip oldu. Sonrasında Taekwondo Milli Takım Antrenörlüğü yaptım.Şu an da ; Taekwondo ‘da Milli hakem , kicksboks ‘ta ise siyah kuşak 5. dan organizatör görevlerime devam etmekteyim. Anıl ve Anıl1 spor klübü derneğinin yönetim kurulu başkanıyım. Db More Life Club ile ve bir tutam gurme cafe restorant bistro kurucusuyum. Db More Life Club ile de Etlik ‘te sporseverler ile buluştuk. İlk spor salonumuzu Keçiören Dutluk Doğan Spor Klubü Derneği adı altında faaliyete geçirdim. Bu salonumuzda bir çok başarılı sporcular yetiştirdik. Türkiye Şampiyonlukları ve Uluslar Arası dereceler elde ettik. Daha sonrasında 2005 yılında Anıl Spor Klubü Derneği ve Anıl 1 Spor Kulübü derneği adı altında Mamak ‘ta salonumuzu açtık. Bu Klubümüzde de Maitai Dünya 2. liği taekwondo da Türkiye Şampiyonlukları olan Uluslar Arası şampiyonlar ve Avrupa şampiyonluklarını kazanan sporcularımızı yetiştirdik. 2015 ‘te yapılacak olan Sırbistan Dünya Kickboks Dünya Şampiyonasında da Anıl Spor Klübü Derneğinden 58. Kg ağırlığında Mustafa Okay sporcumuzu şampiyona için iştirak edecektir. Db More Life Club olarak Etlik semtinde 1500 m2 lik 5 katlı spor salonumuzda sporseverler ve yeni yetişecek şampiyonlarımız için hizmet vermekteyiz. Bu spor kulüplerimizi faaliyete geçirmemdeki en önemli faktörler; milli takımımıza daha fazla sporcular yetiştirip bayrağımızı dalgalandırmak ve istiklal marşımızı söylettirmektir. Gençlerimizin kötü alışkanlıklara yönelmemesini sağlamak , halkımıza kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sunabilmektir. Yarınımızın temsilcileri olan gençlerimizle ülkem adına gurur duymak bizim için haklı övünç kaynağıdır.
More Life Club olarak Etlik ‘te yakın zamanda sporseverlerle buluştunuz. Semtinizin en kapsamlı spor salonunu hayata geçirdiniz.

More Life Club ailesinden bahseder misiniz?

Db More Life Club ilk adımdan itibaren güler yüzü ve kaliteli hizmeti temsil eden bir spor tesisi olarak varlığını sürdürmektedir. İlk girişde sizi karşılayan misafir ilişkileri ve satış temsilcilerimiz yardım severlikleri ve gülümseyen yüzleriyle daha ilk adımda size bir fener olmaktadır. Db More Life Club ‘ta sürdürdüğümüz birlikteliğin her dakikasında üyelerimizin sağlığı ve hijyeni için yanımızda bulunan gizli kahramanlarımız destek vermektedir. Db More Life Club’a geliş amacınız, hayalleriniz, umutlarınız ve istekleriniz öncelikle hocalarımız tarafında dinlenilmektedir. Sonrasında sizin ayna da baktığınızda baktığınızda kendinizi daha mutlu hissedebilmeniz için size olan program hocalarımız tarafında yazılmaktadır. Sizin hayallerinizi gerçekleştirmekte yardımcı olmayı kendilerine görev kabul ederek gerekli bilgi ve donanıma sahip hocalarımız bulunmaktadır. Üyelerimizin daha doğrusu Club misafirlerimizin yürüdükleri bu yolda hemen yanınızda olacak sizi yalnız bırakmayarak eşlik eden profesyonel kadromuz bulunmaktadır.
Salonumuzun her katında tam enerji ve eksiksiz personelimizle çalışmaktayız. Üyelerimiz haftanın 7 günü türk hamamı, sauna, şok havuzu ve fin(buhar) hamamından faydalanmaktadır. Haftanın 2 günü spinning dersi, 2 günüde crunch dersi verilmektedir. Bunun yanı sıra bayan üyelerimiz için haftanın 2 günüde pilates dersiyle hizmet vermekteyiz. Size özel spor programları ve spor danışmanlığı ayrıca istenildiği takdirde personel traininglede hep bir adım yanınızdayız. Supplement ve meşrubat satışımız tesisimiz için de mevcuttur. Spor sonrasında yorgunluğun atılması için sıcacık bir kahve ve keyifli bir sohbet istenildiği takdirde tesisimiz bünyesinde bulunan bi tutam gurme restorant bistro ile misafirlerimizi ağırlamak için her zaman hizmetinizdedir.

Hangi saat aralığında hizmet vermektesiniz?

Db More Life Club olarak sabah 07:30 ve gece 00:00 saatleri arası hizmet vermekteyiz.

Üyelik sistemleriniz aylık ve yıllık olarak değişkenlik gösteriyor. Kısaca bilgi alabilir miyiz?

3 aylık 6 aylık ve 12 aylık sınırsız üyeliğimiz mevcuttur. Bizimle uzun vadeli hayalleri olan üyelerimiz için bizde elimizden gelen kolaylığı sağlamaktayız.

Üyeleriniz ‘e sağladığınız avantajlarınızdan nelerdir?

Db More Life Club üye odaklı bir spor tesisidir. Dolayısıyla misyonumuzu ve vizyonumuzu bu doğrultuda şekillendirdik. Bünyemizde her yaş grubundan üye bulundurduğumuzdan hizmetlerimizi de bu sebeple gerekli çeşitlilikte tutmaya özen gösterdik. Hemen herkesin tesis hakkında kafasında oluşabilecek soru işaretlerini giderecek bir misafir ilişkilerine sahibiz.

 

Doğan Bey, sizce zayıflamanın ve fit bir vucüda sahip olmanın yüzde kaçı spor , kaçı beslenmedir?

Bence zayıflamanın ve fit bir vücuda sahip olmanın yüzde yüzü kararlı ve kendine inanan bir adım atmaktır. Spor ve beslenmeye gelecek olursak bunlar derecelendirilecek unsurlar değildir. Aksine eşit ve birlikte yürümesi gereken iki samimi arkadaş gibidir.
More Life Club olarak hocalarınızın hepsi spor akademisi mezunu mudur?

Kesinlikle, bunu yanı sıra fitness antrenör belgesi ve hepsi kendi alanında branş eğitimi belgesine sahiptirler.
Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Öncelikle kendimden yola çıkacak olursam herkes gibi bende biliyorum ki spor insanın zihnini temizler, sinir ve stres den uzaklaştırır ,fiziksel gücü arttırır. Kendimize güvenen bireyler olma yolunda en büyük destekcimizdir. Biz Db More Life Club ailesi olarak size bu desteği vermeye hazırız. Eğer sizde karar aşamasında iseniz en kısa zamanda buluşmak dileğiyle.

More Life Club olarak üyelerinize sırasıyla hangi hizmetleri sağlamaktasınız?

Giriş kat
*misafir ilişkileri
*satış danışmanlığı
-1 kat
*sauna
*fin hamımı(buhar)
*türk hamamı
*sıcak/soğuk şok havuzu
*duş/soyunma odaları/şifreli dolaplar
1kat
*serbest ağırlık salonu
*spinning stüdyosu
*crunch stüdyosu
2kat
*fitness salonu
*cardio
3kat
*bayan fitness salonu(bayan hocalar eşliğinde)
*plates stüdyosu
*cardio
*duş/soyunma odaları